Dieta online

Konsultacja online

Konsultacje online

Szybkie terminy, doskonała jakość!

Dieta online

Łączy nas pasja, wiedza i zaangażowanie!

Instytut Zdrowej Diety dba o swoich pacjentów, dlatego wprowadziliśmy konsultacje online! Ty decydujesz czy odbędą się one przez Messenger, Skype a może rozmowę telefoniczną. Jakość nie odbiega od wizyty w gabinecie!

Dokładny wywiad

Podczas konsultacji online zostanie zebrany dokładny wywiad żywieniowo – zdrowotny

Dieta online dla Ciebie

W pakiecie otrzymasz spersonalizowaną dietę i stały kontakt z dietetykiem

Co oferujemy

Ceny pakietów online

Jeżeli zależy Ci na dłuższej współpracy z dietetykiem klinicznym online – wybierz jeden z naszych pakietów, to się opłaca!

Współpraca 1 - miesięczna

250
Miesięcznie
Dla osób, które chcą poznać możliwości współpracy z dietetykiem online, ale mają złe doświadczenia i potrzebują motywacji
 • 14 dni indywidualnego jadłospisu spersonalizowanego pod względem stylu życia, ilości czasu na gotowanie i wyników badań
 • Szczegółowa lista zakupów i dokładny opis przygotowania każdego posiłku
 • W jadłospisie nie pojawią się produkty, których nie lubisz
 • Stały kontakt z dietetykiem
 • Analiza postępów i możliwość dokonania zmian w planie dietetycznym
 • Wygodna aplikacja mobilna
 • W cenie - pierwsza konsultacja i konsultacje kontrolne online

Dieta online - przygotowanie do konsultacji

Jak wygląda konsultacja online z dietetykiem?

Dieta online

Konsultacja dietetyczna online - zalety

 • Dieta online daje nam możliwość nieograniczonego kontaktu z dietetykiem,
 • Przy diecie online nie musisz dojeżdżać do gabinetu,
 • Możesz wybrać dietetyka online z dowolnego miejsca,
 • Dzięki diecie online będziesz na bieżąco informowany o posiłku przez aplikację,
 • Korzystając z diety online otrzymasz gotowe przepisy,
 • Otrzymasz gotową listę produktów,
 • Konsultację dietetyczną online możesz odbyć z każdego miejsca na świecie,
 • Dieta online jest całkowicie indywidualna i ułożona do Twoich potrzeb,
 • Dieta online to przede wszystkim wszystko w jednym miejscu, aplikacji online.

Nie jesteś przekonany, że podjęcie współpracy z dietetykiem online przyniesie Ci jakieś korzyści?

Z mojej strony możesz oczekiwać nie tylko spersonalizowanej diety online, ale przede wszystkim indywidualnego podejścia, rozmowy i nieustannego motywowania w drodze do celu!

Konsultacja online (1)

Dieta przez internet

Dlaczego konsultacja dietetyczna online?

Prowadząc gabinet dietetyczny nie chcemy ograniczać się do jednej lokalizacji. Chcemy umożliwić wszystkim zainteresowanym pacjentom współpracę dietetyczną z najlepszymi specjalistami. Bardzo często zdarza się też, że pacjent z powodu choroby lub innych niedogodności nie ma możliwości dojazdu do gabinetu stacjonarnego, dlatego konsultacja dietetyczna online jest uzupełnieniem naszej oferty.  Zarówno online jak i w gabinecie, dietetyk utrzymuje kontakt z pacjentem na wysokim poziomie. Jedyną różnicą jest sposób wykonania pomiarów. W gabinecie wszystkie pomiary wykonuje dietetyk, natomiast umawiając się na konsultację online będziesz musiał podać naszemu specjaliście w trakcie konsultacji swoje pomiary i aktualną masę ciała. Pomiary wykonasz zwykłym centymetrem krawieckim. Niestety nie ma możliwości wykonania analizy składu ciała podczas wizyty online z dietetykiem, ale w zamian za to dieta online również ma wiele zalet, jedną z nich jest oszczędność czasu i pieniędzy na dojazdy!

Konsultacje dietetyczne online mają wiele zalet, główną oczywiście jest możliwość kontaktu mailowego, telefonicznego, przez aplikację mobilną, skype czy messengera. To duże ułatwienie dla osób bardzo zapracowanych, które chcą zmienić swój styl życia na zdrowszy. Dlatego konsultacje dietetyczne online to połączenie wygody, nowoczesności, które prowadzą do spełnienia priorytetów każdego dietetyka, czyli zadowolenia pacjenta z nowego zdrowszego trybu życia i idealnej sylwetki.

Dieta online jest aktualnie bardzo wygodnym sposobem na otrzymanie spersonalizowanej diety bez konieczności wychodzenia z domu. Na temat diety przez internet znajdziemy pozytywne opinie również wśród znanych osobistości. Dieta internetowa to najlepsza opcja dla osób zabieganych, chcących jednocześnie zadbać o swoje zdrowie i ciało.

Wiele osób nie korzysta z pomocy dietetyka, ponieważ krępują się swoim wyglądem, nadmiarem tkanki tłuszczowej. Niepotrzebnie! Powinni być dumni z tego, że chcą podjąć wyzwanie i zmienić swoje życie na lepsze. Mimo wszystko z myślą o takich osobach powstał pomysł na dietę online. Możesz być spokojny, dieta online przygotowywana przez wyspecjalizowanych dietetyków  jest układana z indywidualnym podejściem, biorę pod uwagę Twoje aktualne badania, wykonywaną aktywność fizyczną i inne ważne aspekty. 

Konsultacja wstępna z dietetykiem online polega na uzyskaniu indywidualnej porady żywieniowej przez Internet. W czasie takiej konsultacji dietetyk online zbiera informacje na temat Twoich nawyków żywieniowych, celów i potrzeb, a następnie opracowuje dostosowane do Ciebie zalecenia żywieniowe. Konsultacja może odbywać się przez telefon, e-mail, wideokonferencję lub inne formy komunikacji online. Zaleca się, aby skonsultować się z wykwalifikowanym i zaufanym dietetykiem, aby mieć pewność, że otrzymasz właściwe i bezpieczne porady.

Więcej korzyści online!

Jak to działa?

dietetyk online
01
Zaufaj specjalistom
Dieta do nie tylko odchudzanie, ale przede wszystkim prawidłowo zbilansowane odżywianie!
dieta online suplementy
02
Żyj naturalnie!
Zapomnij o suplementach - pomoże Ci w tym spersonalizowana dieta online!
process-three
03
Bądź aktywny!
Zdrowa dieta online to nie wszystko - aktywność fizyczna i sen są równie ważne!
process-two
04
Ciesz się z sukcesów!
Metoda małych kroków sprawdza się najlepiej - ciesz się z małych sukcesów i stawiaj ciągle nowe cele!

Dieta online

Skontaktuj się online

Jeżeli będziesz mieć jakieś pytania możesz w każdej chwili skontaktować się ze mną online! Otrzymasz poradę dietetyczną za darmo, nie musisz płacić za każdą konsultację! Udowodnię Ci, że dieta online jest ciekawym rozwiązaniem i wbrew temu, co mówią niektórzy – wystarczy personalna dieta i pomoc dobrego programu, abyśmy byli w stałym kontakcie. Wiele osób zapomina, że dobrze zbilansowany jadłospis to nie wszystko – w mojej pracy zwracam szczególną uwagę na edukację żywieniową oraz motywację!

dieta online

Dieta online

Napisz do mnie: dietetyk@instytutzdrowejdiety.pl