Oferta dla firm i gastronomii

oferta dla firm

Zadzwoń po wycenę współpracy
694-905-060

Oferta

Dla firm

Pomożemy Ci zadbać o zdrowie i samopoczucie Twoich pracowników, dzięki czemu praca w Twojej firmie będzie nie tylko przyjemna ale również bardziej wydajna!

Senność, problemy z koncentracją, nadwaga – to wszystko wpływa na efektywność pracy w Twoich pracowników.

Zdrowa zbilansowana dieta może Wam tylko pomóc!

Nasza oferta dla Twojej firmy!

Bądź atrakcyjnym pracodawcą - powierz nam zdrowie swoich pracowników!

Nasza oferta dla Ciebie

Mamy doświadczenie w gastronomii i szkoleniach

Każdą współpracę wyceniamy indywidualnie, skontaktuj się z nami i powiedz czego potrzebujesz!

W ramach współpracy możemy zaoferować Twojej firmie:

Szkolenia

Szkolenia dla firm i klubów sportowych

Szkolenia możemy przeprowadzić stacjonarnie w Twojej firmie lub zdalnie. Temat szkolenia również możesz zaproponować samodzielnie lub zdać się na nasze doświadczenie! Dodatkowo na szkoleniach stacjonarnych przeprowadzimy analizę składu ciała dla Twoich pracowników. Analizę przeprowadzamy na profesjonalnych analizatorze marki Tanita a na każdym wyniku wyszczególniony jest między innymi % tkanki tłuszczowej, masy mięśniowej, nawodnienie i wiek metaboliczny.

Konsultacje i analizę składu ciała

Konsultacje dietetyczne dla Twoich pracowników

Proponujesz swoim pracownikom karty członkowskie na przykład na siłownię? Jako pracodawca będziesz jeszcze bardziej atrakcyjny, jeśli zaoferujesz im indywidualną współpracę dietetyczną z ekspertem.

Prezentacje

Prezentacje suplementów i produktów pielęgnacyjnych

Prezentacje wysokiej jakości suplementów i produktów pielęgnacyjnych marki LR Health & Beauty – salony kosmetyczne, gabinety medycyny estetycznej, prywatna praktyka fizjoterapeutyczna i kosmetologiczna

Jeżeli prowadzisz firmę z zakresu gastronomii, możemy zaproponować Ci nie tylko szkolenia i konsultacje dla pracowników, ale również:

Tabele

Przygotowanie tabel żywieniowych

Rzetelnie przygotowana informacja o składzie i wartości odżywczej potraw i autorskich produktów świadczy o wysokiej jakości usług i profesjonalnym podejściu do gastronomii a także szacunku do klienta. Dzięki temu każda osoba, która odwiedzi Twoją restaurację będzie mogła spokojnie zamówić i zjeść posiłek bez obawy o swoje alergie, choroby czy nietolerancje. Obawiasz się o tajne receptury swoich potraw? Podpiszemy umowę o poufności.

Receptury

Przygotowanie autorskich przepisów i produktów

Autorskie przepisy i produkty w dietach dla wegan i wegetarian czy keto i innych dietach eliminacyjnych

Menu

Przygotowanie planów żywieniowych dla cateringów i restauracji

Współpraca z cateringami wymaga odpowiedniego przygotowania i doświadczenia. W swojej pracy zwracamy uwagę nie tylko na ciekawe i urozmaicone potrawy, ale również sezonowość i food cost.

Zaufali nam: