Dieta odchudzająca

Odchudzanie online

Chcesz się odchudzać online?

Napisz do mnie na dietetyk@instytutzdrowejdiety.pl

Odchudzanie online

Dieta na odchudzanie

Istnieje wiele, mniej lub bardziej efektywnych diet na odchudzanie jedną z nich jest odchudzanie online, jednak należy pamiętać o tym, że sama dieta na schudnięcie nie wystarczy – ważną rolę odgrywa aktywność fizyczna. Nie jestem zwolenniczką kuracji ograniczających ilość kalorii – skuteczna dieta odchudzająca również przez internet polega na wpojeniu sobie kilku zasad, dzięki którym odchudzanie nie będzie wyrzeczeniem wręcz niemożliwym do osiągnięcia a przyjemnym doświadczeniem, które pozwoli nam nie tylko osiągnąć wymarzoną sylwetkę a również poprawę zdrowia i samopoczucia.

Odchudzanie online

Zasady zdrowej diety odchudzającej:

  1. Nie przejadaj się
  2. Nie spożywaj posiłków w pośpiechu
  3. Ogranicz produkty tłuste i zawierające duże ilości cukru
  4. Nie podjadaj – spożywaj posiłki regularnie o stałych porach
  5. Ogranicz alkohol
  6. Nie stosuj głodówek
  7. Jedz produkty o niskim indeksie glikemicznym
  8. Unikaj produktów przetworzonych
  9. Unikaj zbyt dojrzałych owoców oraz rozgotowanych potraw zawierających węglowodany

Dieta odchudzająca to plan żywieniowy, który ma na celu pomóc w utracie wagi poprzez ograniczenie kalorii i dostarczenie odpowiedniej ilości składników odżywczych. Ważne jest, aby dieta była zrównoważona i uwzględniała potrzeby Twojego ciała, a tempo utraty wagi było zdrowe i trwałe. Zalecane jest skonsultowanie się z dietetykiem lub lekarzem przed rozpoczęciem diety odchudzającej.

zasady-zdrowego-odżywiania-na-odchudzanie

Porady Dietetyczne online dla diety odchudzającej

Te zasady z pewnością pomogą Ci osiągnąć cel !

Prawidłowe BMI wynosi 18,5-24,9. Powyżej 25 mamy do czynienia z nadwagą, natomiast od 30 w górę – z różnymi stopniami otyłości. Osoby zmagające się z otyłością bezwzględnie powinny podjąć leczenie dietą skuteczną na odchudzanie, ponieważ pozostawienie organizmu z takim obciążeniem może prowadzić do nieprzyjemnych konsekwencji zdrowotnych. Jeżeli więc jesteś zainteresowany tematem odchudzania zapoznaj się z pozostałymi zakładkami na mojej stronie a z pewnością dowiesz się, które diety są skuteczne na odchudzanie a które nie mają nic wspólnego z dobrą dietą odchudzającą i przyniosą Ci same problemy.