Dietetyk

Dietetyk online

Poznaj naszego dietetyka!

Dietetyk online, inżynier Technologii żywności i żywienia człowieka, pasjonatka zdrowego stylu życia, nieustannie poszerza swoją wiedzę na szkoleniach i konferencjach a prywatnie szczęśliwa żona i mama Zuzi i Eryka 🙂

Jestem absolwentką Technologii żywności i żywienia człowieka na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu, gdzie uzyskałam tytuł inżyniera. Aktualnie kończę studia magisterskie na tym samym Uniwersytecie na kierunku Dietetyka i żywienie człowieka. Uczestniczyłam w szkoleniach :

  • Dietoterapia pacjenta otyłego. Nowe możliwości leczenia ,
  • Diety wegetariańskie w okresie ciąży, karmienia i w żywieniu dzieci,
  • Holistyczne spojrzenie na dietoterapię dny moczanowej.

Ukończyłam również kurs psychodietetyki. Prowadzę dietoterapię pacjentów borykających się z chorobami cywilizacyjnymi, szczególnie otyłością. Bardzo ważna jest dla mnie praca z kobietami starającymi się zajść w ciążę. Dieta przy niepłodności oraz odpowiednie żywienie podczas ciąży to tematy, którymi głównie się pasjonuję.

Dietetyk Mgr inż Joanna Adamczyk

385

POZYTYWNYCH OPINII

7

CZAS OCZEKIWANIA NA DIETĘ

500

ZADOWOLONYCH PACJENTÓW

Porady dietetyka online

Pojedyncze porady są u nas bezpłatne, ponieważ często zdarza się, że nie potrzebujemy jadłospisu czy też wielkiej edukacji a po prostu trapi nas pytanie na jakiś temat związany z odżywianiem czy też jakością produktów.

Gdyby takiej porady nie było większość osób zrezygnowałaby z kontaktu ze specjalistą i szukała odpowiedzi na forach internetowych. Staramy się unikać takich sytuacji i wychodzimy do pacjenta z pomocną dłonią. Mamy nadzieję, że przekonaliśmy Was, że dietetyk online to dobry wybór! 🙂

Dobry sposób na sprawdzenie działania dietetyka przez internet to sprawdzenie jego opinii w internecie. Jeżeli masz jakieś pytania, pamiętaj – porada nic nie kosztuje. Dietetyk online zawsze odpowie na zadane przez Ciebie pytanie w ciągu 24h.

Dietetyk przez internet ?

 

Często spotykamy się z tym, że dietetyk przez internet sprzedaje nam gotowe diety – dla wszystkich jednakowe lub okazuje się być „handlarzem” suplementów. Stąd takie niepochlebne opinie o nim.

Szukając dla siebie dietetyka, zwróć uwagę na to, że dietetyk internetowy musi posiadać wykształcenie kierunkowe. Ja stawiam przede wszystkim na edukację żywieniową i na początku staram się każdemu pacjentowi wytłumaczyć, że taka edukacja jest ogromną inwestycją w przyszłość.

Uczy nas to doboru produktów odpowiedniej jakości i samodzielnego komponowania zdrowych posiłków. Wirtualny dietetyk co prawda ma trochę utrudnione zadanie, ponieważ nie widzi zmian zachodzących podczas odchudzania i może bazować jedynie na zaufaniu, ale z drugiej strony zyskuje na początku współpracy przy rozmowie on line, bo pacjenci są bardziej „wylewni” 🙂 Niejednokrotnie zdarza się, że dużo więcej potrafimy powiedzieć o swoim życiu obcej osobie w internecie niż komuś innemu prosto w oczy, a oczywistą sprawą jest, że nasze problemy i życiowe zawirowania mają wpływ na sposób, w jaki się odżywiamy.

Więcej korzyści online!

Jak to działa?

dietetyk online
01
Zaufaj specjalistom
Dieta do nie tylko odchudzanie, ale przede wszystkim prawidłowo zbilansowane odżywianie!
dieta online suplementy
02
Żyj naturalnie!
Zapomnij o suplementach - pomoże Ci w tym spersonalizowana dieta online!
process-three
03
Bądź aktywny!
Zdrowa dieta to nie wszystko - aktywność fizyczna i sen są równie ważne!
process-two
04
Ciesz się z sukcesów!
Metoda małych kroków sprawdza się najlepiej - ciesz się z małych sukcesów i stawiaj ciągle nowe cele!