kontrola masy instytut zdrowej diety

Kontrola i wsparcie - konsultacja online raz w tygodniu

Stosujesz jadłospis już od kilku dni i zastanawiasz się co dalej? Spieszymy z odpowiedzią! Po każdych 5 dniach poprosimy Cię za pomocą aplikacji o uzupełnienie swoich pomiarów:

  • masa ciała
  • obwód bioder
  • obwód talii
  • obwód uda

Jeżeli masz taką możliwość – wykonaj te pomiary z samego rana na czczo! Bardzo ważne jest zachowanie takich samych warunków pomiarowych w każdym tygodniu 🙂

Po przeanalizowaniu Twoich wyników skontaktujemy się z Tobą mailowo lub telefonicznie, aby odbyć krótką konsultację – chcemy być w stałym kontakcie z naszymi pacjentami, dzięki temu zawsze wiemy jak sobie radzą i możemy dać im potrzebne wsparcie a oni czują się jeszcze bardziej zmotywowani do pracy!

Tego samego dnia otrzymasz też swój jadłospis na kolejny tydzień i poprosimy Cię o jego akceptację 🙂 Będziesz miał wtedy całe 2 dni na przygotowanie się do niego i zrobienie zakupów!

Pamiętaj, że możesz kontaktować się z nami w razie potrzeby codziennie przez cały okres trwania współpracy. Jeżeli coś Cię niepokoi nie musisz czekać na tę kontrolną konsultację!

Stosujesz nasze jadłospisy od miesiąca? Umów się na konsultację do poradni dietetycznej – dietetyk kliniczny przeprowadzi ponownie analizę składu ciała na analizatorze Tanita!